O nas

Poznaj Uchwyconych

Kreatywni Twórcy z pasją

Staramy się uchwycić każdy ważny moment na fotografiach i filmie. Rejestrujemy najciekawsze kadry, tu i teraz.

Katarzyna Augustyniak

Fotograf

Ukończyłam studia magisterskie z zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Specjalizuję się w marketingu internetowym i e-commerce. Na co dzień realizuję efektywne kampanie reklamowe online.

Fotografuję praktycznie od 11 lat. Dodatkowo kształciłam się i poszerzałam techniczną wiedzę w dwuletniej Wrocławskiej Szkole Fotografii na kierunku Fotografia artystyczna. Chętnie uczestniczę w plenerach fotograficznych, a jeden organizowałam nawet sama. W październiku 2019 miałam okazję zaprezentować prace na swoim pierwszym wernisażu fotograficznym wieńczącym nauczanie.

W wolnych chwilach podróżuję. Uwielbiam planować podróże na własną rękę. Uwieczniam ciekawe momenty z wyjazdów. Tworzę treści poradnikowo-lifestylowe i dzielę się zdobytym doświadczeniem na blogu katetraveller.com.

TWÓRCA VIDEO

Swój pierwszy aparat analogowy dostałem w wieku 7 lat, natomiast pierwszy aparat cyfrowy wygrałem w konkursie kilka lat później. Tak się zaczęła moja przygoda z rejestrowaniem obrazu. Od lat rozwijam swoje hobby, gdzie tworzę różnego rodzaju projekty manualne.

Jestem typem podróżnika, lubię odkrywać nowe miejsca i poznawać obce kultury. Dzięki licencji pilota bezzałogowych statków powietrznych, mogę uchwycić wyjątkowe kadry z drona z różnych zakątków świata.

Fotografia i film

Uchwyceni, tu i teraz.

Naszą pasją jest tworzenie. Razem połączyliśmy siły! Działamy wzajemnie się uzupełniając. Uważamy, że fotografia i film to połączenie komplementarne, po prostu idealne. Dlatego chcielibyśmy wspólnie tworzyć kreatywne rzeczy inspirując przy tym zarówno siebie jak i innych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Liczy się pomysł!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Działamy na nowoczesnych aparatach (bezlusterkowcach) marki Sony wraz z dedykowanymi jasnymi obiektywami stałoogniskowymi, aby zachować jak najwyższą jakość obrazu.

Ukończyliśmy także kurs liturgiczny dla operatorów i fotografów w kościele, dzięki czemu, księża mają pewność, że cały proces kreatywny podczas liturgii przebiegnie z pełnym szacunkiem do miejsca świętego.

Niepowtarzalne kadry z powietrza

Z lotu ptaka filmujemy i fotografujemy dronem DJI Mavic 2 Pro w 4K o zasięgu do 6 km. Dzięki odbytym kursom, szkoleniom oraz uzyskanej uprawnienia UAVO możemy swobodnie latać.

Do produkcji filmowych dopasowujemy muzykę z legalnych źródeł artlist.io z pełną licencją na wykorzystywanie także komercyjnie np. do spotów reklamowych.

Działamy głównie na terenie Wrocławia i okolic, Dolnego Śląska. Jesteśmy również otwarci na ciekawe zlecenia w całej Polsce i zagranicą!